مراکز فروش انواع کلوچه ستاک در تهران

مراکز فروش انواع کلوچه ستاک در تهران بصورت مستقیم از درب کارخانه انجام می گیرد. مجتمع صنایع غذایی ستاک یکی از کارخانه های تولیدی انواع کلوچه و بیسکوییت های رژیمی و سبوسدار است که به خوبی توانسته در بازار محصولات خود را معرفی نماید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

علاوه برکلوچه گردویی، کلوچه جو ستاک و کلوچه خرمایی آن نیز در سبد تولیدات ستاک قرار دارد. کلوچه جو خاصیت رژیمی هم دارد و همین موضوع موجب گسترش درخواست خرید عمده این محصول می شود.

شرکت صنایع غذایی آداک در سال 1386 فعالیت خود را با نام تجاری ستاک آغاز نموده است. ستاک قدیمی ترین کارخانه تولیدی کیک ، کلوچه های سنتی ، بیسکویت های جو با عصاره توت آغاز نموده است و در ایران می باشد که دارای نوآوری هایی در خصوص تولید انواع محصولات غذایی است .

مراکز فروش انواع کلوچه

مرکز فروش کلوچه ستاک در صدد این است که حوزه ی خود را گشترش داده و آن را در صف صادر کنندگان این محصول غذایی به خارج از کشور مخصوصا همایسه ی ما یعنی عراق بفرستد . باکمترین قیمت ممکن به بازار عرضه می کند . همچنین با کادری مجرب و بهترین دستگاه های تولیدی کاملا مکانیزه حوزه ی مشخص اقدام به کسب همکار برای خرید و فروش محصولات غذایی کرده است .

مراکز فروش انواع کلوچه

شرکت صنایع غذایی ستاک تمام محصولات خود را آماده ی پخش به سراسر ایران می باشد . همان طور که مستحضر هستید کلوچه نوعی شیرینی است که با مواد ادلیه : شکر ، تخم مرغ ، آرد ، روغن مایع ، پودر نارگیل ، پودر گردو ، پودر وانیل و … با مغزهای متفاوت و بسیار خوشمزه ای تولید می شود .

قیمت محصولات با ارزش معمولا بیشتر از محصولات تقلبی می باشد. کیک و کلوچه های این شرکت در طعم های واقعی بسیار لذیذ و شیرین و ترد ، خوشمزه است . کیک و کلوچه دارای انواع های و طرح های زیبا و جذابی می باشد. قیمت آن ها در بسته های چندتایی و به صورت عمده برای مشتریان به صرفه تر و بهترمی باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما