دیانا
خانه / کلوچه / صادرات کلوچه زنجبیلی رژیمی

صادرات کلوچه زنجبیلی رژیمی

صادرات کلوچه زنجبیلی رژیمی در حوزه ی کاریی ما به صورت های مختلفی اعم از فروش آنلاین از طریق فروشگاه و سایت به راحتی قابل انجام است . خیلی از افراد جامعه به دلیل بیمارهای مختلفی که امروزه تعداد آن ها بسیار زیاد شده است نمی توانند از شیرینی های دارای قند استفاده کنند به همین علت از خوردن این محصول خوشمزه بی نصیب و بهره هستند .

شایان به ذکر است که کارشناسان شرکت ما برای این مشکل راه و چاره ای را پیدا کرده است که این افراد همه بتوانند محصولات شیرین را مصرف کنند با استفاده از یکسری تغییرات در تولیدات خود و پیدا کردن جایگزینی برای قند کلوچه های با طعم های بی نظیرو به صورت رژیمی از جمله : زنجبیلی ، خرمایی و …. تولید می شود .

خواص زنجبیل

  • زنجبیل نوعی ادویه از ریشه گیاهان است . عموما در آشپزی بسیاری از غذاهای آسیایی ،داروهای گیاهی خاورمیانه ، به کار می رود .
  • این ماده از شاخه کورکومین است این روش عموما برای درمان مشکلات روده و معده مفید و غذایی عالی برای افرادی که رژیم بدون لکتین دارند محسوب می شود .
  • زنجبیل هم چنین ممکن است به عنوان مسکن و به عنوان درمانی برای اختلالات سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد و اثرات ضد میکروبی ، آنتی اکسیدان ، ضد التهابی دارد .

صادرات کلوچه

طبق تحقیقات انجام شده روزانه بین ۱۰ تا ۲۰ تن کلوچه به کشور عراق صادر می شود . این نشان دهنده ی کیفیت و عالی بودن محصولات می باشد . مردم عراق نیز بیشتر آن ها از بیماری های خاص رنج می برند و کلوچه های رژیمی ما برای آن ها بسیار مفید و عالی می باشد و سلامتی خود را بدست آورده اند خیلی از آن ها که بخاطر خوردن شیرینی زیاد به بیماری دیابت مبتلا شده اند و نمی توانند از خوردن آن صرف نظر کنند برای همین منظور مااین محصول را به آن ها پیشنهاد می کنیم .

البته گفتنی است که ما صادرات را به کشورهای دیگری از جمله : امارات ، کانادا ، آمریکا ، مصر ، تاجیکستان ، آنگولا ، کنگو ، اردن ، اکراین صورت گرفته است . و در صدد افزایش صادرات کلوجه به دیگر کشورها نیز هستیم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09907853009
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش کلوچه

مرکز فروش عمده کلوچه جوادیان در تهران | پخش عمده کیک دو قلو جوادیان

مرکز فروش عمده کلوچه جوادیان در تهران توسط مجموعه دیانا دایر شده است. که در …