دیانا
خانه / کلوچه / سایت خرید کلوچه سنتی اسفنجی از کارخانه

سایت خرید کلوچه سنتی اسفنجی از کارخانه

سایت خرید کلوچه سنتی اسفنجی از کارخانه با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و ماشین آلات مدرن ، مواد اولیه تازه تولید ، بسته بندی مکانیزه وارد بازار شده و از طریق سایت خرید کلوچه سنتی اسفنجی از کارخانه امکان پذیر است . برای خرید کلوچه می توانید به فروشگاههای تهران ، تبریز ، خوزستان ، اصفهان ، مشهد ، اراک ، لرستان مراجعه کرده و خریدهای خود را نیز انجام دهید.

کلوچه چیست ؟

کلوچه نوعی کیک تخت کوچک است که می توان آن را در مدت طولانی پخت تا برشته شود یا این که در حدی که آن را پخت تا نرم باقی بماند . البته لازم به ذکر است مدت زمان پخت بستگی به نوع کلوچه دارد . برای خوشمزه و طعم های خاص کلوچه می توان از انواع خرما ، ژله ، مربا و …. در وسط آن استفاده شود . همان طور که می دانید به خمیر مواد مختلفی اضافه می شود مثلا همین کلوچه خرمایی ، خرما در انواع مختلفی که وجود دارد ، کلوچه نارگیلی پودر نارگیل ، کلوچه کاکائویی پودر کاکائو و … به آن ها اضافه می کنند .

  • کلوچه نوعی از شیرینی است که که منشاء اروپایی دارد .
  • کلوچه در زبان انگلیسی معنای متفاوتی دارد و به یک قطعه کوچک و مسطح خمیر پخته نیز کلوچه گفته می شود .
  • کلوچه امروز با سه ویژگی شیرین بودن ، مسطح بودن و بافت اسفنجی ، نوعی شیرینی است که از اواسط قرن هیجدهم به وجود آمده است .
  • آیا می دانید که منشا کلوچه نان است و مهم ترین عاملی که برای تفکیک نان از کلوچه انگلیسی در نظر گرفته می شود .

کلوچه سنتی اسفنجی

کلوچه هایی که نسبت تخم مرغ به آرد کیک زیاد باشد و حجم آن از طریق زدن تخم مرغ کامل یا تنها سفیده تخم مرغ زیاد افزایش پیدا کند.در پخت این نوع کلوچه ها چربی یا استفاده نمی شود یا به مقدار اندک استفاده می شود و دارای بافت اسفنجی است و سبک پر از هوا هستند.

سایت خرید کلوچه سنتی

برای خرید کلوچه ی سنتی می توانید از طریق سایت ما انجام شود و برای اطلاع از قیمت ها و لیست خرید جدید می توانید با کارشناس فروش ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09907853009
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش کلوچه

مرکز فروش عمده کلوچه جوادیان در تهران | پخش عمده کیک دو قلو جوادیان

مرکز فروش عمده کلوچه جوادیان در تهران توسط مجموعه دیانا دایر شده است. که در …